TB006-508-09BE
TB006-508-09BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB006-508-09BE
Numărul produsului DigiKey
102-6198-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TB006-508-09BE
Descriere detaliată
9 Poziție bloc terminal cablu la placă Orizontal cu placa 0,200" (5,08mm) Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
TB006-508-09BE Modele
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Poziții per nivel
9
Pas
0,200" (5,08mm)
Curent
12 A
Cuplu - Șurub
0,5 Nm (4,4lb)
Tensiune
300 V