VC0805K121R014
Numărul produsului DigiKey
399-VC0805K121R014TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-VC0805K121R014CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-VC0805K121R014DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VC0805K121R014
Descriere
VARISTOR 22V 120A 0805
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 V 120 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VC0805K121R014 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Energie
0,4J
Producător
KEMET
Număr de circuite
1
Serie
Capacitanță la frecvență
355 pF @ 1 kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Volți c.a. maxim
14 V
Grad
Automobile
Volți c.c. maxim
18 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (Min)
19.8 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune varistor (tipică)
22 V
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tensiune varistor (Max)
24.2 V
Număr produs de bază
Curent - Supratensiune
120 A