TB004-508-04BE
TB004-508-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB004-508-04BE
Numărul produsului DigiKey
102-6181-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TB004-508-04BE
Descriere
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Descriere detaliată
4 Poziție bloc terminal cablu la placă Orizontal cu placa 0,200" (5,08mm) Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
TB004-508-04BE Modele
Terminație fir
Șurub – clemă cușcă ridicare
Ambalaj
Pungă
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Material carcasă
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Poziții per nivel
4
Pas
0,200" (5,08mm)
Material clemă - Placare
Placat cu aliaj de cupru – nichel
Curent
16 A
Cuplu - Șurub
0,5 Nm (4,4lb)
Tensiune
300 V