3306P-1-204
Numărul produsului DigiKey
3306P-204-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3306P-1-204
Descriere
TRIMMER 200K OHM 0.2W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 kOhms 0,2W, 1/5W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3306P-1-204 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±250ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
200 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,2W, 1/5W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,319" x 0,268" fațetă (8,10mm x 6,80mm)
Toleranță
±25%