PJ-036AH-SMT-TR
PJ-036AH-SMT-TR
PJ-036AH-SMT-TR
Numărul produsului DigiKey
CP-036AHPJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CP-036AHPJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CP-036AHPJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PJ-036AH-SMT-TR
Descriere
CONN PWR JACK 2X5.5MM SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector cilindric pentru alimentare Conector Jack 2,10mm (0,083") D.I., D.E. 5,50mm (0,217") Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PJ-036AH-SMT-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Culoare izolație
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Tensiune - Nominală
24V c.c.
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valoare nominală curent (Amp)
5 A
Stare piesă
Activ
Lungime/adâncime de conectare
0,360" (9,15mm)
Tip conector
Conector Jack
Protecție la infiltrare
Gen
Element tip tată
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Diametru de conectare recunoscut în industrie
2,10mm (0,083") D.I., D.E. 5,50mm (0,217")
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Diametru real
0,079" (2,00mm D.I.), 0,248" (6,30mm D.E.)