RT9080-33GJ5
Numărul produsului DigiKey
1028-1509-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1028-1509-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1028-1509-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RT9080-33GJ5
Descriere
IC REG LIN 3.3V 600MA TSOT-23-5
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 600mA TSOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RT9080-33GJ5 Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
4 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,53V la 600mA