DS04-254-1-02BK-SMT
Numărul produsului DigiKey
2223-DS04-254-1-02BK-SMT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DS04-254-1-02BK-SMT
Descriere
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Descriere detaliată
Comutator DIP SPST 2 Poziție Montare pe suprafață Glisare (standard) Dispozitiv de acționare 25mA 24V c.c.
Modele EDA/CAD
DS04-254-1-02BK-SMT Modele
Înălțime deasupra plăcii
0,189" (4,80mm)
Pas
0,100" (2,54mm), Plin
Număr de poziţii
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
25mA
Valoare nominală tensiune
24V c.c.
Lungime
0,239" (6,08mm)