DS04-254-1-01BK-SMT
DS04-254-1-01BK-SMT
DIP Switches 101
DS04-254-1-01BK-SMT
Numărul produsului DigiKey
2223-DS04-254-1-01BK-SMT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DS04-254-1-01BK-SMT
Descriere
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator DIP SPST 1 Poziție Montare pe suprafață Glisare (standard) Dispozitiv de acționare 25mA 24V c.c.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DS04-254-1-01BK-SMT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime deasupra plăcii
0,189" (4,80mm)
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Ambalaj
Tub
Pas
0,100" (2,54mm), Plin
Stare piesă
Activ
Lavabil
Nu
Circuit
SPST
Caracteristici
Număr de poziţii
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
25mA
Material corp
Polibutilen tereftalat (PBT)
Valoare nominală tensiune
24V c.c.
Lungime
0,139" (3,54mm)