DS01-254-L-02BE nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Same Sky (Formerly CUI Devices)
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Knitter-Switch
În stoc: 911
Fișă de date
E-Switch
În stoc: 579
KaiFeng Electronics
În stoc: 1.300.000
CIT Relay and Switch
Comutator DIP SPST 2 Poziție Orificiu străpuns Glisare (standard) Dispozitiv de acționare 25mA 24V c.c.
DIP Switches 101
DS01-254-L-02BE
Numărul produsului DigiKey
2223-DS01-254-L-02BE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DS01-254-L-02BE
Descriere
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DS01-254-L-02BE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime deasupra plăcii
0,264" (6,70mm)
Producător
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Pas
0,100" (2,54mm), Plin
Stare piesă
Activ
Lavabil
Nu
Circuit
SPST
Caracteristici
Număr de poziţii
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
25mA
Material corp
Polibutilen tereftalat (PBT)
Valoare nominală tensiune
24V c.c.
Lungime
0,256" (6,50mm)