CPI-148-24-90T-67
Numărul produsului DigiKey
2223-CPI-148-24-90T-67-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CPI-148-24-90T-67
Descriere
BUZZER PIEZO 24V 13.9MM TH
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 24 V 20mA 4,1kHz 90dB la 24V, 10cm Orificiu străpuns Pini PC
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Nivel presiune acustică (SPL)
90dB la 24V, 10cm
Serie
Curent - Alimentare
20mA
Ambalaj
Cutie
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Poate fi spălat
Tensiune - Nominală
24 V
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Interval de tensiune
15 – 28V
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
4,1kHz
Terminație
Pini PC
Tehnologie
Piezo
Mărime/Dimensiune
0,547" diam. (13,90mm)
Mod operare
Ton unic
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)