CMI-1295-24TH
Numărul produsului DigiKey
2223-CMI-1295-24TH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CMI-1295-24TH
Descriere
12MMX9.5MM 24 V, 87 DB, THROUGH
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Magnetic 24 V 30mA 2,4kHz 85dB la 24V, 10cm Orificiu străpuns Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CMI-1295-24TH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 24V, 10cm
Serie
Curent - Alimentare
30mA
Ambalaj
Tavă
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Poate fi spălat
Tensiune - Nominală
24 V
Protecție la infiltrare
Interval de tensiune
9 – 28V
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
2,4kHz
Terminație
Pini PC
Tehnologie
Magnetic
Mărime/Dimensiune
0,472" diam. (12,00mm)
Mod operare
Ton unic
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)