CMI-9705-0380-SMT-TR
Numărul produsului DigiKey
102-CMI-9705-0380-SMT-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
102-CMI-9705-0380-SMT-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
102-CMI-9705-0380-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CMI-9705-0380-SMT-TR
Descriere
BUZZER MAGNETIC 3V 0.38X0.38 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Magnetic 3 V 30mA 2,7kHz 80dB la 3V, 10cm Montare pe suprafață Plăcuțe de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CMI-9705-0380-SMT-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Nivel presiune acustică (SPL)
80dB la 3V, 10cm
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Curent - Alimentare
30mA
Serie
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Valori nominale
Tip intrare
DC
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
3 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de tensiune
2 – 5V
Terminație
Plăcuțe de lipit
Frecvență
2,7kHz
Mărime/Dimensiune
0,382" L x 0,382" l (9,70mm x 9,70mm)
Tehnologie
Magnetic
Înălțime - Montat (Max)
0,224" (5,70mm)