SRF2012A-261YA
Numărul produsului DigiKey
SRF2012A-261YATR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRF2012A-261YACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRF2012A-261YADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF2012A-261YA
Descriere
CMC 300MA 2LN 260OHM SMD AECQ200
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mOhm
Modele EDA/CAD
SRF2012A-261YA Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Tip filtru
Linie semnal
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Impedanță la frecvență
260 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
400mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V