50YXH100MEFC8X11.5
Numărul produsului DigiKey
1189-2319-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50YXH100MEFC8X11.5
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
50YXH100MEFC8X11.5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
277.5 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
555 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Inactual
Impedanță
170 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C