50YXJ100M8X11.5
Numărul produsului DigiKey
50YXJ100M8X11.5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50YXJ100M8X11.5
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
50YXJ100M8X11.5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
388.5 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
555 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
170 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C