25YXF100MEFCT16.3X11
Numărul produsului DigiKey
1189-3987-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-3987-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
25YXF100MEFCT16.3X11
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
25YXF100MEFCT16.3X11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
175 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
250 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Impedanță
400 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C