35YXJ100M6.3X11
Numărul produsului DigiKey
1189-2260-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
35YXJ100M6.3X11
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
35YXJ100M6.3X11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
280 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
400 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
220 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C