25MU106MD15750
Numărul produsului DigiKey
1189-2521-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-2521-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-2521-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
25MU106MD15750
Descriere
CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220
Descriere detaliată
10 µF Condensator cu peliculă – 25V Acrilic, Metalizat 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
25MU106MD15750 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Valoare nominală tensiune - C.c.
25V