25MU104KZ22012 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 25MU104KZ22012 |
Descriere | CAP FILM 0.1UF 10% 25VDC 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 0.1 µF Condensator cu peliculă – 25V Acrilic, Metalizat 0805 (2012 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 25MU104KZ22012 Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Prod. | Tip montare Montare pe suprafață |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Stare piesă Activ | Înălțime - Montat (Max) 0,047" (1,20mm) |
Capacitanță | Terminație Plăcuțe de lipit |
Toleranță ±10% | Spațiu între derivații – |
Valoare nominală tensiune - C.a. – | Aplicații Legătură c.c., Filtrare DC |
Valoare nominală tensiune - C.c. 25V | Valori nominale – |