35MU104KZ22012
Numărul produsului DigiKey
1189-4333-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-4333-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-4333-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
35MU104KZ22012
Descriere
CAP FILM 0.1UF 10% 35VDC 0805
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator cu peliculă – 35V Acrilic, Metalizat 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
35MU104KZ22012 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare DC
Valoare nominală tensiune - C.c.
35V