SMLD12WBN1W1
Numărul produsului DigiKey
SMLD12WBN1W1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMLD12WBN1W1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMLD12WBN1W1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLD12WBN1W1
Descriere
LED WHITE 1608 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb – Indicație cu leduri – discretă 2,9V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
SMLD12WBN1W1 Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,9V
Prod.
Curent - Test
5mA
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,65mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm