SMLA12BN8TT86
Numărul produsului DigiKey
846-SMLA12BN8TT86TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-SMLA12BN8TT86CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-SMLA12BN8TT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLA12BN8TT86
Descriere
LED BLUE CLEAR SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru 470nm (465nm – 475nm) Indicație cu leduri – discretă 2,9V 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMLA12BN8TT86 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
5mA
Prod.
Unghi de vizualizare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Configurație
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Grad
Transparență lentilă
Transparent
Calificare
Valoare nominală în milicandele
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Pachet dispozitiv furnizor
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,55mm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,15mm l
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,9V
Înălțime (Max)
0,62mm