SML-A12M8TT86
Numărul produsului DigiKey
846-1157-2-ND - Bandă și mosor (TR)
846-1157-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-1157-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SML-A12M8TT86
Descriere
LED GREEN CLEAR 1611 SMD R/A
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 572nm Indicație cu leduri – discretă 2,2V 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SML-A12M8TT86 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,15mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,65mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,55mm