SML-A12WTT86J | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SML-A12WTT86J |
Descriere | LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Galben 590nm Indicație cu leduri – discretă 2V 2-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SML-A12WTT86J Modele |
Categorie | Tensiune - Directă (Vf) (tipică) 2V |
Prod. | Curent - Test 20mA |
Valoare nominală în milicandele | Mărime/Dimensiune 1,60mm L x 1,15mm l |
Stil lentilă Dreptunghi cu parte superioară plată | Înălțime (Max) 0,65mm |
Dimensiune lentilă 1,20mm x 0,55mm | Număr produs de bază |