SML-A12WTT86
Numărul produsului DigiKey
846-SML-A12WTT86TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-SML-A12WTT86CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-SML-A12WTT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SML-A12WTT86
Descriere
LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Referință client
Descriere detaliată
Galben 590nm Indicație cu leduri – discretă 2V 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
SML-A12WTT86 Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,15mm l
Înălțime (Max)
0,65mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,55mm