RTF025N03TL
Numărul produsului DigiKey
RTF025N03TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RTF025N03TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RTF025N03TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RTF025N03TL
Descriere
MOSFET N-CH 30V 2.5A TUMT3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 2,5A (Ta) 800mW (Ta) Montare pe suprafață TUMT3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RTF025N03TL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±12V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
270 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
800mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
2,5V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
TUMT3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
67mOhm la 2,5A, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
5.2 nC @ 4.5 V