RBR5LAM30ATFTR
Numărul produsului DigiKey
RBR5LAM30ATFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RBR5LAM30ATFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RBR5LAM30ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RBR5LAM30ATFTR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 5A Montare pe suprafață PMDTM
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RBR5LAM30ATFTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Capacitanță la Vr, F
Prod.
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q101
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDTM
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 30 V