RBR1MM60ATFTR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | RBR1MM60ATFTR |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 60 V 1A Montare pe suprafață PMDU |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | RBR1MM60ATFTR Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 75 µA @ 60 V |
Prod. | Capacitanță la Vr, F – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tehnologie | Tip montare |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 60 V | Pachet/cutie |
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A | Pachet dispozitiv furnizor PMDU |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 530 mV @ 1 A | Temperatură de funcționare - Joncțiune 150°C (max.) |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) | Număr produs de bază |