RBR1MM60ATFTR
Numărul produsului DigiKey
RBR1MM60ATFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RBR1MM60ATFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RBR1MM60ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RBR1MM60ATFTR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Descriere detaliată
Diodă 60 V 1A Montare pe suprafață PMDU
Modele EDA/CAD
RBR1MM60ATFTR Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
75 µA @ 60 V
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
530 mV @ 1 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)