RBQ10RSM65BTL1
Numărul produsului DigiKey
846-RBQ10RSM65BTL1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-RBQ10RSM65BTL1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-RBQ10RSM65BTL1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RBQ10RSM65BTL1
Descriere
DIODE SCHOTTKY 65V 10A TO277A
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 65 V 10A Montare pe suprafață TO-277A
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 65 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
65 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277A
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
670 mV @ 10 A