SLD8S57A
Numărul produsului DigiKey
F8160TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F8160CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F8160DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SLD8S57A
Descriere
TVS DIODE 57VWM 92.7VC SMTO-263
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
92,7V Clemă 75,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMTO-263
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SLD8S57A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
7000W (7kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
57V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
63,8V
Pachet/cutie
SMD nonstandard
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
92,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
75,5A