RB588VAM100TR
Numărul produsului DigiKey
846-RB588VAM100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-RB588VAM100TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-RB588VAM100TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB588VAM100TR
Descriere
100V, 0.7A, SOD-323HE, SCHOTTKY
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 700mA Montare pe suprafață
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 nA @ 100 V
Activ
Grad
Tehnologie
Calificare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
700mA
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 700 mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C