CSL1001ET1C
Numărul produsului DigiKey
846-CSL1001ET1CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-CSL1001ET1CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-CSL1001ET1CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSL1001ET1C
Descriere
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 527nm Indicație cu leduri – discretă 3V 0603 (1608 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
5mA
Prod.
Unghi de vizualizare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Configurație
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Grad
Transparență lentilă
Transparent
Calificare
Valoare nominală în milicandele
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Pachet dispozitiv furnizor
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,80mm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3V
Înălțime (Max)
1,16mm