RB520SM-30T2R
Numărul produsului DigiKey
RB520SM-30T2RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB520SM-30T2RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB520SM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB520SM-30T2R
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață EMD2
Modele EDA/CAD
RB520SM-30T2R Modele
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 10 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
EMD2
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
580 mV @ 200 mA