RB520S30T5G
Numărul produsului DigiKey
RB520S30T5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB520S30T5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB520S30T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB520S30T5G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață SOD-523
Modele EDA/CAD
RB520S30T5G Modele
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 10 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
600 mV @ 200 mA