RB501SM-30FHT2R
Numărul produsului DigiKey
RB501SM-30FHT2RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB501SM-30FHT2RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB501SM-30FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB501SM-30FHT2R
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 100mA Montare pe suprafață EMD2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB501SM-30FHT2R Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 10 V
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Pachet dispozitiv furnizor
EMD2
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
350 mV @ 10 mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă