DMN2300UFB4-7B nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 20 V 1,3A (Ta) 500mW (Ta) Montare pe suprafață X2-DFN1006-3
DMN2300UFB4-7B
Numărul produsului DigiKey
DMN2300UFB4-7BDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN2300UFB4-7BDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN2300UFB4-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN2300UFB4-7B
Descriere
MOSFET N-CH 20V 1.3A 3DFN
Descriere detaliată
Vgs (Max)
±8V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
64.3 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
500mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
20 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
1,5V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
X2-DFN1006-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
175mOhm la 300mA, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
950mV la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
1.6 nC @ 4.5 V