RB500VM-40TE-17
Numărul produsului DigiKey
RB500VM-40TE-17TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB500VM-40TE-17CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB500VM-40TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB500VM-40TE-17
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 40 V 100mA Montare pe suprafață UMD2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB500VM-40TE-17 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
6pF la 10V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
UMD2
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
450 mV @ 10 mA