RB160M-60TR poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Rohm Semiconductor
În stoc: 61.318
Fișă de date
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 5.136
Fișă de date
Similar
Comchip Technology
În stoc: 63
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Panjit International Inc.
Diodă 60 V 1A Montare pe suprafață PMDU
RB160M-60TR
Numărul produsului DigiKey
846-RB160M-60TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-RB160M-60TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-RB160M-60TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB160M-60TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RB160M-60TR Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 60 V
Capacitanță la Vr, F
40pF la 10V, 1MHz
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
550 mV @ 1 A