RB160M-60
Numărul produsului DigiKey
5399-RB160M-60TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5399-RB160M-60CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5399-RB160M-60DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB160M-60
Descriere
60V INDEPENDENT TYPE 550MV@1A 1A
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 1A Montare pe suprafață SOD-123FL
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 60 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
40pF la 10V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123FL
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
550 mV @ 1 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)