RB160M-30TR poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Rohm Semiconductor
În stoc: 39.194
Fișă de date
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
onsemi
Similar
Comchip Technology
Nexperia USA Inc.
Panjit International Inc.
Diodă 30 V 1A Montare pe suprafață PMDU
RB160M-30TR
Numărul produsului DigiKey
RB160M-30TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB160M-30CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB160M-30DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB160M-30TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDU
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
480 mV @ 1 A