RB160MM-30TR
Numărul produsului DigiKey
RB160MM-30TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB160MM-30CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB160MM-30DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB160MM-30TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 1A Montare pe suprafață PMDU
Modele EDA/CAD
RB160MM-30TR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 30 V
Stare piesă
Activ
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
480 mV @ 1 A