GMR100HTCFIR220 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
În stoc: 0
Fișă de date
220 mOhms ±1% 7W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Element metal
GMR Shunt Resistors
GMR100HTCFIR220
Numărul produsului DigiKey
846-GMR100HTCFIR220TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-GMR100HTCFIR220CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-GMR100HTCFIR220DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GMR100HTCFIR220
Descriere
RES 0.22 OHM 1% 7W 2512
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
GMR100HTCFIR220 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Stare piesă
Inactual
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)