GMR50HJCFIR220 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | GMR50HJCFIR220 |
Descriere | RES 0.22 OHM 1% 7W 2512 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 220 mOhms ±1% 4W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Automobile AEC-Q200 Element metal |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Coeficient de temperatură ±25ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -65°C – 170°C |
Serie | Pachet/cutie 2010 (5025 metric) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Pachet dispozitiv furnizor |
Stare piesă Activ | Valori nominale AEC-Q200 |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,197" L x 0,098" l (5,00mm x 2,50mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,022" (0,55mm) |