EDZVFHT2R12B
Numărul produsului DigiKey
EDZVFHT2R12BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
EDZVFHT2R12BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EDZVFHT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EDZVFHT2R12B
Descriere
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 150 mW ±2% Montare pe suprafață EMD2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EDZVFHT2R12B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 9 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
150 mW
Pachet dispozitiv furnizor
EMD2
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms