BR24G16NUX-3TTR
Numărul produsului DigiKey
BR24G16NUX-3TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BR24G16NUX-3TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BR24G16NUX-3TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BR24G16NUX-3TTR
Descriere
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BR24G16NUX-3TTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Frecvență ceas
400 kHz
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Alimentare
1,6V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)