BR24G16NUX-3ATTR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BR24G16NUX-3ATTR |
Descriere | IC EEPROM 16KBIT I2C 8VSON |
Referință client | |
Descriere detaliată | EEPROM CI memorie 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BR24G16NUX-3ATTR Modele |
Categorie | Interfață memorie I2C |
Prod. | Frecvență ceas 1 MHz |
Stare piesă Nu pentru designuri noi | Tensiune - Alimentare 1,6V – 5,5V |
Programabil la DigiKey Neverificat | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |