BD37B29FVM-CTR
Numărul produsului DigiKey
846-BD37B29FVM-CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-BD37B29FVM-CTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-BD37B29FVM-CTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BD37B29FVM-CTR
Descriere
VOLTAGE DETECTOR ICS WITH WATCHD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Supervizor Drenaj deschis sau colector deschis 1 Canal 8-MSOP
Categorie
Ieșire
Drenaj deschis sau colector deschis
Producător
Rohm Semiconductor
Resetare
Activ la valoare înaltă
Serie
Expirare resetare
5,5ms minimum
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Programabil la DigiKey
Calificare
AEC-Q100
Tip
Detector de tensiune
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de tensiuni monitorizate
1
Pachet/cutie
8-VSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm lățime)
Tensiune - Prag
2,9V