EXC-24CE360UP
Numărul produsului DigiKey
P13759TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P13759CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P13759DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EXC-24CE360UP
Descriere
CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 36 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 1Ohm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Panasonic Industry
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
36 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Pachet/cutie
0504 (1210 metric), Derivație 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V