TLE42662GSV33HTMA1
Numărul produsului DigiKey
2156-TLE42662GSV33HTMA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TLE42662GSV33HTMA1
Descriere
IC REG LIN 3.3V 100MA SOT223-4
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA PG-SOT223-4
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,1V la 100mA
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Vrac
Curent - În repaus (Iq)
70 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
68dB (100Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Piedică
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
45V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V